English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب

دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان تکاب با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تکاب

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب بیست و یکم مرداد ماه سالجاری دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان بهمراه مسئول حراست شبکه ، کارشناس گسنرش و مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان با حضور در دفتر فرماندهی سپاه با سرهنگ مهدی زینال نژاد فرمانده جدید سپاه شهرستان تکاب دیدار کرد .

در این دیدار دکتر سعیدی  مدیر شبکه ضمن عرض تبریک انتصاب ایشان به فرماندهی نیروی مقاومت بسیج سپاه تکاب به زحمات پرسنل این نهاد در تامین وحفظ امنیت جامعه و کشور اشاره کرد و افزود این امنیت و آرامش در کشور درسایه زحمات افرادی ایثارگر است که با تامین آرامش و امنیت شهر و کشور خود بعنوان اولین و تنهاترین الویت از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند  .

در ادامه مدیر شبکه بهداشت و درمان به بحث  همکاری و هماهنگی در امورات پرداخت و افزود با توجه به روحیه ولایت مداری و حس خدمت به محرومان که در تمامی نهادها و ادارات مخصوصآ سپاه وجود دارد میتوان قدمهای مثبتی در این راستا برداشت .خدمت به مردم محروم یکی از نعمت های خداوند است که در اختیار مسئولین قرار داده است و باید از این امتیاز به نحو احسن استفاده کرد و شبکه بهداشت و درمان نیز همانند سالهای قبل آماده همکاری در امورات محوله می باشد .

در ادامه سرهنگ زینال نزاد فرمانده جدید نیروی مقاومت بسیج سپاه تکاب امنیت را یکی از بزرگترین نعمت ها برشمرد و افزود وظیفه همه ما حفظ امنیت کشور است و کشوری که امنیت داشته باشد می تواند تمامی مسائل خود را در آرامش حل و فصل کند .

سرهنگ زینال نژاد در ادامه در مورد تعامل بین ادارات نیز گفت امیدواریم با تعامل مناسب با شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات در راستای حل مشکلات قدم برداریم چرا که همکاری و تعامل با دستگاههای مختلف می تواند پیامد ارائه خدمات مناسبی در خور شان مردم منطقه باشد .

 

 


٠٨:٤٣ - يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٢٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٢خروج