English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

اعلام آخرین وضعیت بیمارستان شهدا، (قدیم) و ادامه روند فعالیت های بعضی از واحد های درمانی در این بیمارستان .

دکتر بایرام زاده شبکه بهداشت و درمان تکاب در گفتگو  با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب در خصوص وضعیت فعالیت بیمارستان شهداء بدنبال جابجایی و ادامه فعالیت های درمانی در این  بیمارستان مطالبی عنوان نمود .

دکتر بایرام زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب در گفتگو با روابط عمومی گفت : بیمارستان شهداء (قدیم )  در حال حاضر کامل تخلیه نگردیده و واحدهایی از جمله بخش بستری کرونا ، بخش دیالیز ، پایگاههای فوریت های پزشکی 115 و ... در حال حاضر در این مکان فعال بوده  و صرفاً  بخش های بستری غیر کووید و اورژانس به بیمارستان مهر امام علی (ع) انتقال یافته است .

وی ادامه داد  برنامه ریزی های لازم جهت راه اندازی بخش روانپزشکی در بیمارستان شهداء نیز انجام گرفته و در روز های آینده بخش روانپزشکی نیز آماده ارائه خدمات به بیماران خواهد بود .

مدیر شبکه بهداشت و درمان افزود ضمن تقدیر و تشکر از نظرات مثبت فرماندار محترم شهرستان و مدیریت هلال احمر استان آذربایجانغربی در جهت رفع نیاز های درمانی این شهرستان ، این شبکه نیز در همین راستا تمامی تلاش خود را در جهت جلب رضایت مردم شریف این شهرستان و افزایش امکانان درمانی بکار گرفته است .

مدیر شبکه بهداشت و درمان در خصوص بهره برداری مجدد از واحدهای بلااستفاده بیمارستان شهداء اظهار داشت : هرگونه بهره برداری از قسمتهای بلااستفاده بیمارستان شهداء نظیر اورژانس سابق ، منوط به اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح در دانشگاه علوم پزشکی و وزارتخانه متبوع بوده و مستلزم تامین نیرو و اعتبارات لازم می باشد که مراحل قانونی آن در دست اقدام میباشد و در صورت حصول نتایج مثبت ، به اطلاع عموم مردم شریف شهرستان خواهد رسید .


 


١٣:٥٨ - چهارشنبه ٢٦ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٩٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج