English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٣ آبان ١٤٠٠

مقدمه

     امروزه با وجود پيشرفت هاي فراواني كه در عرصه علم و فن آوري پديد آمده دانستن علوم و فنون گوناگون و كاربرد مؤثر آن ها در امور مختلف به خصوص در مؤسسات و سازمان ها براي عرضه بهتر خدمات و تأمين نيازهاي جامعه آشكار و مبرهن است.

 

      پر واضح است كه موفقيت هر جامعه اي در گرو تلاش برنامه ريزان و مديران آن در تمامي عرصه ها و باتمسك جويي از فن آوري هاي پيشرفته ي روز دنيا در هر عصر و نسلي مي باشد .در همين راستا مديريت استراتژيك به عنوان يكي از ابزارهاي نوين مديريتي مورد توجه قرار گرفته وبرآنيم با بهره جويي از آن در راه اعتلاي نظام مديريت جامعه گام هاي ارزنده اي برداريم .

 

     بيمارستان شهداء تکاب در راستاي اجراي محورهاي هفت گانه حاكميت باليني، اجراي معيارهای اعتباربخشي و اجراي دستورالعمل هاي بيمارستان دوستدار ايمني بيمار، برآن شد نسبت به تدوين برنامه استراتژيك اقدام نموده تا با ديد علمي و كلاسيك نسبت به اجراي اهداف، استراتژي ها و تحقق شاخص هاي آن اقدام نمايد .

 

     تدوین سومین برنامه استراتژیک از آبان سال 94 با تشکیل جلسات متعدد با حضور کلیه مسئولین بخش ها و واحدها و مدیران ارشد و میانی بیمارستان وشبکه بهداشت آغاز و برای 4 سال (99-95) در بهمن ماه تدوین گردید . برای پیشبرد علمی این برنامه از راهنمایی های جناب آقای دکتر قادری ( استادیار دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی )و دکتر افتخاری ( رئیس تیم اعتباربخشی استان ) بهره برده و گام های برنامه ریزی زیر نظر این بزرگواران شروع گردید پس از جلسات متعدد و همفکری اعضاء حاصل تلاش همکاران برنامه استراتژیک حاصل می باشد که در راستای بهبود کیفیت و ارتقای ایمنی تدوین شده است .

 

از تمامی افرادی که دلسوزانه با اشتراک اطلاعات علمی خود در تدوین برنامه استراتژیک ما را یاری نموده اند بینهایت سپاسگزاریم .

 

                                                                                                                                                      دکتر زینب براتی

رئیس بیمارستان شهداء شهرستان تکاب

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بیمارستان شهداء تکاب يك مركز درماني عمومی 78 تخت خوابی با مساحت 10000 و زیر بنای 7500 متر مربع می باشد که در سال 1342 در مرکز شهر بنا گردیده است.

شماره تلفن هاي بيمارستان شهداء:

تلفنخانه : 45522871-4

آدرس پست الکترونیکی: Tekab_Amozesh@umsu.ac.ir