English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢

            چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی سلامت زنان و خانواده در تکاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب مورخه بیست و یکم اسفند ماه سالجاری کارگروه اجتماعی فرهنگی سلامت زنان و خانواده با حضور حجت الاسلام والمسلمین کوهی  امام جمعه، ریاست مرکز بهداشت، نماینده فرمانداری، روسای ادارات و کارشناسان واحد مبارزه با بیماریها و واحد بهداشت محیط و سلامت محیط کار ستاد مرکز بهداشت در سالن جلسات ستاد شبکه بهداشت تکاب برگزار گردید.

در این جلسه دکتر فرجی ریاست مرکز بهداشت با توجه به فرا رسیدن سال جدید و مهمانپذیر بودن شهرستان تکاب در این ایام، بر بیشتر شدن نظارت ها بر اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذائی تاکید کرد.

وی ادامه داد با توجه به اینکه عید امسال مقارن با ماه مبارک رمضان نیز می باشد، باید بهداشت مساجد و آموزش های لازم در این خصوص و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسمات توسط کارشناسان مرکز بهداشت مورد بازدید قرار گیرد .

رئیس مرکز بهداشت تکاب اضافه کرد با عنایت به شیوع مجدد بیماری کرونا و افزایش تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا می طلبد تا شبکه بهداشت و درمان تکاب جهت مقابله با این بیماری و ارائه خدمات به مردم  و واکسیناسیون امادگی کامل داشته باشند .

حاج آقا کوهی امام جمعه شهرستان تکاب ضمن تاکید بر اهمیت سلامت در جامعه، توجه به مباحث فرهنگی و تاکید بر فرهنگ سازی توسط دستگاههای تربیتی و فرهنگی را خواستار شد،

وی در ادامه نسبت به برخورد قاطع با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه خطرناک در روزهای پایانی سال توسط نهادهای قضایی، نظامی و انتظامی تاکید کرد .

در ادامه جلسه مهندس غیبی کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و سلامت محیط کار مطالبی در خصوص مشکلات بهداشت محیط شهر و بهرام حقیقی کارشناس مسئول واحد مبارزه با بیماری ها  در خصوص حوادث چهارشنبه سوری و راههای پیشگیری از آسیب های غیر مترقبه ی چهارشنبه سوری مطالبی ارائه نمودند.١٤:٠٤ - دوشنبه ٢٢ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٥١٣٨١    /    تعداد نمایش : ٤٠خروج