English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

بزرگداشت روز جهانی بهداشت محیط

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب، به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط جلسه ای با حضور مدیریت محترم شبکه بهداشت ودرمان تکاب و کارشناسان و کاردانان بهداشت محیط شاغل در مرکز بهداشت تکاب در سالن کنفرانس شبکه بهد اشت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مهندس رحیمی کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان ضمن تبریک روز بهداشت محیط به تمامی همکاران این واحد ، واحد بهداشت محیط را یکی از پرچالش ترین واحدهای مرکز بهداشت عنوان کرد و فرمود: همکاران پرتلاش این واحد تمام تلاش و توان خود را در جهت رفع مشکللات بهداشت محیط شهرستان انجام می دهند.

در ادامه جناب آقای دکتر سعیدی مدیریت محترم شبکه بهداشت ودرمان تکاب ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط به تمامی همکاران پر تلاش این واحد، واحد بهداشت محیط را یکی از واحد های مهم و تاثیر گذار در عرصه سلامتی و بهداشت منطقه عنوان کردند و فرمودند: با توجه به اینکه این واحد ارتباط نزدیکی با مردم دارد از همکاران این واحد خواستند با تعامل بیشتر با مردم  نسبت به رفع مشکللات بهداشت محیط منطقه اقدام نمایند. همچنین از زحمات شبانه روزی همکاران این واحد در جهت ارتقای شاخصهای بهداشت محیط شهرستان تقدیر و تشکر کردند.

 


١١:٥٢ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٧٠٨    /    تعداد نمایش : ١٣٨



خروج