English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

برگزاری جلسه برون بخشی تشکیل و راه اندازی خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان تکاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب اولین جلسه برون بخشی تشکیل و راه اندازی خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان مورخه یازدهم مهرماه سالجاری با حضور سرپرست شبکه بهداشت ودرمان، معاونت اجتماعی شبکه بهداشت و مسئولین ادارات در سالن جلسات شبکه بهداشت  برگزار گردید.

در این جلسه دکتر سعیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان تکاب به  ضرورت تشکیل خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان اشاره کرد و افزود استفاده از ظرفیتهای شهروندان در زمینه مسائل بهداشتی و سلامت یکی از راههای مهم و اصلی در پیشبرد اهداف سلامت می باشد .

وی ادامه داد حضور مردم و استفاده از ایده ها و کمکهای مردم در بحث بهداشت و سلامت خود یکی از راههای مهمی است که می تواند با تفکرات و فعالیت های مردمی در امر بهداشت و سلامت با کمک ارگانهای مسئول قدمهای مثبت و محکمی برداشت چرا که خود مردم با آگاهی از مشکلات و ارائه پیشنهادات ، دستان پرتوان در امر حل مشکلات این حوزه می باشند .

در ادامه مقصودی کارشناس امور اجتماعی شبکه به نقش اساسی مردم در بحث سلامت اشاره و در مورد اهمیت تشکیل خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان و  اهداف تشکیل این خانه از جمله انتقال مطالبات سلامت محور مردم به مدیران و انتقال پیام های سلامت به مردم و مشارکت در برنامه ریزی پرداخت .

 

در پایان جلسه اعضا حاضر در جلسه به بحث ، بررسی و تبادل نظر پرداختند . 


١٢:٤٧ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٨١٧    /    تعداد نمایش : ١٤٩خروج