English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٠٣ آبان ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

دکتر زمانی فرماندار تکاب در جلسه شورای بهداشت . سلامت و امنیت غذائی : بهبود وضعیت سلامت و بهداشت شهروندان یکی از نشانه های ارتقاء سطح توسعه انسانی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه بیست و چهارم مهر ماه سالجاری جلسه شورای بهداشت، سلامت و امنیت مواد غذایی با حضور فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و مسئولین ادارات در سالن جلسات شبکه بهداشت ودرمان تکاب برگزار گردید.


دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب در ابتدای جلسه عدم باور مسئولین شهر و عدم اجرای مصوبات جلسات شورای بهداشتی را مهمترین علت عقب ماندگی و عدم توسعه یافتگی شهرستان از نظر بهداشتی  دانست و افزود همکاریهای بین بخشی مهمترین و موثرترین راه حل بهبود کیفیت سلامت شهروندان است.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان ادامه داد  در راستای حفظ و ارتقاء سلامت  ، کمک به جلب مشارکت مردمی، اجرای پروژه های عملکردی و حمایت از اجرای طرحهای حوزه سلامت ، موضوعاتی هستند که  در راستای حفظ و ارتقاء سلامت مفید و موثر می باشند.


در ادامه دکتر زمانی فرماندار شهرستان تکاب گفت: بهبود وضعیت سلامت و بهداشت شهروندان یکی از نشانه های ارتقاء سطح توسعه انسانی است.

رئیس شورای بهداشت، سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان افزود بخش بهداشت و درمان از مهمترین بخشهای مدیریتی هر جامعه است که بهبود و ارتقاء شاخص های آن باعث ارتقاء و بهبود سلامت شهروندان می گردد و یکی از رویکردهای مهم دولت دوازدهم بالابردن سهم آموزش و بهداشت از بودجه دولتی در راستای عدالت و ارتقای کیفیت و افزایش خدمات در مناطق محروم است.

فرماندار تکاب در خصوص وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان نیز گفت وضعیت کمی و کیفی توسعه شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان برای تصمیم گیری مناسب در شورای بهداشت و تخصیص مناسب اعتبارات باید به طور مرتب پایش و تبیین شود و در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی باید نگاه جامع و همه جانبه به تمام مناطق شهرستان وجود داشته  و تمامی مدیران در حوزه بهداشت باید اهمیت ویژه ای به این مسئله قائل شوند.

در ادامه جلسه مصوبات جلسات قبلی مطرح و روسای ادارات به ارائه مطالب و فعالیتهای خود پرداختند .

 

 


١٣:٤٣ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٠١خروج