English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی با فرماندار شهرستان تکاب

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه هشتم دیماه سالجاری دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی با دکتر محمود زمانی فرماندار تکاب دیدار و گفتگو کرد .

دکتر زمانی فرماندار تکاب در این جلسه شهرستان تکاب را نیازمند توجه ویژه مسئولین در بخش بهداشت و درمان دانست و افزود با توجه به شرایط این شهرستان از نظر جغرافیائی و راههای مواصلاتی نیازمند مساعدت و نگاه ویژه مسئولین دانشگاه است .

دکتر زمانی در مورد پروژه های در حال احداث نیز گفت با توجه به پیگیریهای مستمر و برنامه ریزی مناسب امیدواریم بیمارستان جدید شهرستان هر جه سریعتر به اتمام برسد و پایگاه سلامت شریف آباد پروژه دیگر این شهرستان نیز که عملیات عمرانی آن به اتمام رسیده و رفع نواقص این مرکز و ساماندهی راه دسترسی آن با همکاری شهرداری انجام خواهد شد تا با افتتاح و راه اندازی این دو پروژه  مردم شاهد اقدامی در راستای بالا رفتن سطح خدمات بهداشتی درمانی در شهرستان باشند

دکتر زمانی به حضور پزشکان متخصص در شهرستان اشاره کرد و افزود بحث فضای فضای بهداشتی درمانی از یک سو و حضور پزشکان متخصص از سوی دیگر از مطالبات مردم می باشد که امیدواریم افزایش تعداد پزشکان متخصص در این شهرستان در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد.

وی تصریح کرد تکاب به توسعه و افزایش خدمات بهداشتی و درمانی و توجه ویژه مدیران استانی به این بخش نیاز دارد و از مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی در خواست می کنیم ارتقاء خدمات سلامت به شهروندان تکابی را بطور جدی پیگیری کنند.

دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی  در این جلسه ضمن قدردانی از تلاشهای فرماندار تکاب در پیگیری مشکلات بیمارستان در حال احداث اظهار امیدواری کرد تجهیزات این بیمارستان نیز سریعاً به این بیمارستنان انتقال داده شود تا این پروژه به بهره برداری برسد .

دکتر موسوی به وجود معادن در منطقه اشاره کرد و افزود با توجه به وجود معادن و کارخانه ها در شهرستان تکاب باید از پتانسیل این معدن در راستای بهبود وضعیت تجهیزات و بالا بردن سطح خدمات بهداشتی درمانی استفاده کرد .

وی با اشاره به پایگاه پروژه پایگاه سلامت شریف آباد نیز گفت پروژه پایگاه سلامت شریف آباد مشکلات بسیارکمی در راستای افتتاح و بهره برداری دارد که این مسایل و مشکلات در حوزه دانشگاه علوم پزشکی هر چه سریع حل  و امیدواریم با همکاری مسئولین شهرستانی مشکلات مسیر این پروژه هم برطرف گردد .

وی ادامه داد در چند روز اخیر چندین  متخصص در بیمارستان شهدا به متخصصین قبلی اضافه شده اند که با در تلاشیم با برنامه ریزی مناسب  توام با عدالت در ارائه خدمات ، مشکلات واحدهای تابعه را حل کنیم تا مردم نیز از این خدمات بطور مناسب بهره مند گردند .


١٢:٣٦ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨١٦١    /    تعداد نمایش : ٤٥خروج