English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

دیدار دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان با دادستان شهرستان تکاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه بیست و پنجم دی ماه سالجاری دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و دمان تکاب  ، رئیس بیمارستان ، رئیس مرکز بهداشت ، کارشناس حراست و جمعی از مسئولین واحدها با حضور در دادسرای شهرستان تکاب با دادستان دیدار و گفتگو کرد

دکتر سعیدی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب بابامرادی بعنوان دادستان شهرستان تکاب بر همکاری و هماهنگی بیش از پیش شبکه بهداشت و درمان تکاب با دادسرای عمومی  اشاره کرد و افزود با توجه به چالشهای موجود در بحث بهداشت و سلامت در شهرستان ، همکاری و هماهنگی در این حوزه میتواند در حل مشکلات بسیار تاثیر گزار باشد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان ادامه داد تلاش ادارات در راستای ارائه خدمات به مردم و نظارت و همکاری ادارات و نهادهای نظارتی و قضائی بر این خدمات یکی از راههای ارتقای سطح کیفیت خدمات خواهد بود

دکتر سعیدی در خصوص بیمارستان جدیدالتاسیس نیز گفت این بیمارستان هم اکنون با 95 درصد پیشرفت در مراحل پایانی خود می باشد که امیدواریم با تلاش پیمانکار مربوطه ساخت این پروژه هر چه سریعتر به اتمام برسد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان افزود در چند روز اخیر و با حضور دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان و بازدید از بیمارستان جدید ، ریاست دانشگاه  از آماده بودن تجهیزات این بیمارستان و نصب راه اندازی در اسرع وقت پس از اتمام پروژه خبر دادند .

بابامرادی دادستان شهرستان تکاب نیز در این دیدار ضمن تقدیر از زحمان پرسنل شبکه بهداشت و درمان تکاب تاکید کرد پرسنل شبکه بهداشت و درمان با وجود شرایط کاری عملکرد خوبی دارند و امیدواریم این کیفیت در ارائه خدمات ارتقا یابد .

دادستان تکاب ادامه داد دادسرای شهرستان تکاب همانند گذشته در راستای همکاری و هماهنگی ورفع مشکلات در حیطه وظایف خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد .

بابامرادی افزود در تمامی ادارات کم و کاستی هایی وجود دارد و مطمناً هم در راستای جبران این کمبودها تلاش می کنند  ولی نباید عملکرد و ارائه خدمات به مردم تحت تاثیر این کمبودها و کاستی ها قرار بگیرند و ما قدردان این خدمات هستیم .


 

 


٠٩:٣٨ - چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٤٥٧    /    تعداد نمایش : ٦١خروج