English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

توصیه دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان و دبیر ستاد پیشگیری از بیماری ناشی از ویروس کرونا در شهرستان تکاب در خصوص وضعیت این بیماری در تکاب

همشهریان عزیز ، با توجه به آغاز موج سوم بیماری ناشی از ویروس کرونا و همزمانی آن با شیوع بیماری آنفلوآنزا ، هم اکنون با افزایش تعداد موارد مثبت سرپائی و بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهداء تکاب مواجه هستیم که این شرایط ، کمبود تخت های بستری ، تجهیزات مورد نیاز و به تبع آن فرسودگی پرسنل شبکه بهداشت و درمان را در پی داشته است. لذا از شما بزرگواران عاجزانه تقاضامندیم نهایت همکاری را با ستاد پیشگیری از کرونا و خادمان مردم در حوزه سلامت داشته باشید.

با رعایت اصول اولیه ، ساده و کم هزینه بهداشتی نظیر ماندن در محیط امن خانه و پرهیز از حضور غیرضروری در خیابان ها و اجتماعات ، رعایت فاصله امن حداقل 2 متری از همدیگر در مراودات اجتماعی ، استفاده از پوشش دهان و بینی به وسیله ی ماسک ، استفاده از دستکش و در نهایت ضدعفونی و شستشوی مکرر دستها ، هم سلامتی خود و خانواده و هم سلامتی تک تک افراد جامعه را تضمین کنیم.

اگر به انتخاب و میل شخصی ، مسئولیت های اجتماعی خودمان را در قبال همدیگر انجام دهیم ، دیگر نیازی نخواهد بود که قهراً و بالاجبار آن را بر ما تحمیل نمایند.

بی توجهی و عدم رعایت اصول ساده و اولیه بهداشتی می تواند به قیمت جان افراد دیگر تمام شود.


١٤:٠٦ - شنبه ١٢ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٣٤١    /    تعداد نمایش : ٨٣خروج