English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٠٣ آبان ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

تقدیر مدیر شبکه ی بهداشت و درمان از همکاران آزاده شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان تکاب بیست و ششم  مرداد ماه سالجاری  دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب مدیر شبکه ی بهداشت و درمان بهمراه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان . حراست شبکه و رئیس امور ادارای مرکز از همکاران آزاده شبکه بهداشت و درمان تکاب دیدار و تقدیر کرد  .

 دکتر سعیدی در این دیدار  ضمن گرامیداشت 26 مرداد ماه روز بازگشت آزادگان گفت : عزت و امنیت و آرامش  حاکم بر کشور مان نتیجه مقاومتها و  رشادتهای کسانی بود که بدون هیچ ادعایی جان و مال خود را در راه عزت و آزادی مردم قرار دادند و اکنون ما باید ادامه دهندگان راه همین انسانها باشیم که با مقاومت و صبر خود الگویی بزرگ برای ما شده اند .

دکتر سعیدی با عنوان این مطلب که دیدار با آزادگان و خانواده های معظم شهدا کمترین کاری است که می توانیم در مقابل رشادتها و زحمات این قشر از مردم انجام دهیم  افزود تمامی پرسنل و تجهیزات شبکه ی بهداشت و درمان برای ارائه خدمت به خانواده های محترم شهدا و ایثارگران و آزادگان آماده می باشد چرا که اکنون بر ما وظیفه می باشد به پاس رشادتها و مقاومتهایی که شما عزیزان برای کشورمان انجام داده اید به نحو شایسته قدر دانی نماییم و انجام خدمت به این قشر معظم حداقل کار و افتخاری بزرگ برای ما می باشد .


 


١٢:٤٤ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٩٦٠    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج