شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨
شبکه بهداشت و درمان تکاب
وب سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب در حال بارگذاری و تکمیل می باشد. .......................................جهت مشاهده بهتر وب سایت از مرورگر فایر فاکس استفاده نمایید.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 853
 بازدید امروز : 288
 کل بازدید : 357009
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0.8757
اوقات شرعی
ساعت
تقویم
شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
 • تحویل یکدستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر به فوریت های پزشکی شهرستان تکاب
  دکتر سعیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان تکاب ضمن تقدیر از توجه و مساعدت دکتر هاشمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی به منطقه محروم تکاب گفت : با توجه به مشکلات عدیده جهت انتقال بیماران ، با تلاشها و مساعدت های دکتر هاشمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین دانشگاه در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم یکدستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر در اختیار فوریت های پزشکی تکاب قرار داده شد .

 • برگزاری انتخابات شورای بهورزی در مرکز بهداشت شهرستان تکاب
  به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب سی ام دیماه سالجاری انتخابات شورای بهورزی شهرستان تکاب با حضور مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان ،کارشناس گسترش و بهورزان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شماره 2 شهرستان برگزار گردید

 • بازدید معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از بیمارستان در حال احداث تکاب
  ب برابر پیگیریهای مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب در خصوص مشکلات جاری پروژه در حال احداث بیمارستان 64 تختخوابی تکاب مورخه بیست و هشتم دیماه سالجاری دکتر محبی معاون پزوهشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بهمراه دکتر حسینی کارشناس امور بیمارستانهای معاونت درمان و دکتر سعیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان تکاب از بیمارستان در حال احداث 64 تختخوابی شهرستان تکاب بازدید و سپس با حضور در فرمانداری درمورد مشکلات بیمارستان در حال احداث و درمانگاه 6000 متری با مهندس ثقفی فرماندار تکاب دیدار کردند.

 • ویزیت رایگان در روستای کوتان علیا شهرستان تکاب
  به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب طرح ویریت رایگان با همکاری شبکه بهداشت تکاب و بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان در روستای کوتان علیا شهرستان تکاب با هدف کمک رسانی و رسیدگی به مردم مناطق محروم انجام گرفت این گروه شامل کادر پزشکی اکیپ بهداشت خانواده ، مامائی و داروخانه سیار و غربالگری بود که در روستای کوتان علیا شهرستان تکاب مستقر و به 80 نفر از مردم خدمات پزشکی و درمانی ارائه گردید. گفتنی است که بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان تکاب در نظر دارد که تا پایان سال در 6 روستای دیگر نیز این فعالیت ها انجام خواهد شد .

 • توزیع 169 سبد غذایی بنیاد علوی در بین مادران باردار روستایی شهرستان تکاب
  به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب مورخه سیزدهم دیماه سالجاری سبدمواد غذایی که از سوی بنیاد علوی اختصاص داده شده بود به مادران باردار روستایی تحویل داده شد . محمدی کارشناس مسئول بهداشت خانواده مرکز بهداشت در گفتگو با روابط عمومی گفت سبد مواد غذایی هر دو ماه یکبار که این مرحله پنجم توزیع سبد مواد غذایی بنیاد علوی در سالجاری می باشد کارشناس مسئول بهداشت خانواده در مورد محتویات سبدها نیز گفت سبدها شامل 5 کیلو مرغ ، 2 بسته پنیر ، ماکارونی 2 عدد ، تن ماهی 4 عدد ، عسل یک شیشه، حلوا شکری 2 عدد ، خرما دو بسته ، سویا 4 بسته ، روغ مایع 3 عدد ، بلغور جو 1 بسته ، نخود 1 بسته ، لوبیا چیتی 2 عدد ، عدس 2 بسته و لپه یک بسته بود . وی در مورد جامعه هدف اظهار داشت گروه هدف این طرح شامل مادران باردار مراکز روستایی در حاملگی های اول و دوم که از لحاظ مالی ضعیف و از نظر جسمی کم خون و کم وزن هستند می باشد که این افراد از طریق بهورزان شناسایی می شوند . محمدی ادامه داد مواد غذایی مذکور از ماه چهارم حاملگی مادران تا سن 6 ماهگی کودکانشان به افراد واجد شرایط تحویل داده می شود که سهیمه سبد مواد غذایی که از طرف بنیاد علوی برای شهرستان تکاب داده می شود 169 سبد در هر دوره می باشد .

 ١٤:٥٤ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
اطلاعیه تزریق واکسن فلج اطفال تزریقی
قابل توجه شهروندان محترم به اطلاع می رساند مرکز بهداشت شهرستان تکاب همزمان با سایر شهرستان های استان آذربایجان غربی و چندین استان دیگر در سطح کشور از مورخه 05/11/98 لغایت 20/12/98 اقدام به تکمیل واکسیناسیون فلج اطفال تزریقی کودکانی که تاریخ تولد آنها در بازه زمانی 01/01/1395 لغایت 16/06/1397 می باشد، خواهد نمود لذا از والدین کودکان واجد شرایط دریافت واکسن مذکور( یک نوبت فلج اطفال تزریقی) با در دست داشتن کارت سلامت کودکان خود به نزدیکترین مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت محل سکونت خود مراجعه فرمایند.
 ٠٨:١١ - دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٤:٢٣ - شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
دیدار دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان با دادستان شهرستان تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه بیست و پنجم دی ماه سالجاری دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و دمان تکاب ، رئیس بیمارستان ، رئیس مرکز بهداشت ، کارشناس حراست و جمعی از مسئولین واحدها با حضور در دادسرای شهرستان تکاب با دادستان دیدار و گفتگو کرد
 ٠٩:٣٨ - چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری دومین مجمع سلامت در شهرستان تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه بیست و یکم دی ماه سالجاری دومین مجمع سلامت شهرستان تکاب با حضور دکتر همایون هاشمی نماینده مرم تکاب در مجلس ، دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر میرزائی مدیر امور اجتماعی دانشگاه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید
 ١٦:٢٩ - شنبه ٢١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری مراسم گرامیداشت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شبکه بهداشت تکاب
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب ، گرامیداشت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و قرائت زیارت عاشور در شبکه بهداشت تکاب برگزار گردید .
 ١٢:٢٠ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
دیدارامام جمعه . فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تکاب با پرستاران بیمارستان شهداء تکاب بمناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه یازدهم دی ماه سالجاری امام جمعه . فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تکاب با پرستاران بیمارستان شهداء تکاب بمناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار دیدار کردند
 ٠٨:٢١ - پنج شنبه ١٢ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٤:١٣ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی با فرماندار شهرستان تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه هشتم دیماه سالجاری دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی با دکتر محمود زمانی فرماندار تکاب دیدار و گفتگو کرد .
 ١٢:٣٦ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
بازدید دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی از واحدهای تابعه شبکه بهداشت و درمان تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه هشتم دیماه سالجاری دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی با حضور در شهرستان تکاب از واحدهای تابعه شهرستان بازدید کرد و در جلسه ای که با حضور جمعی از مسئولین واحدهای تابعه تشکیل گردید حضور یافت .
 ١٢:٠٧ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان در حال احداث شهرستان تکاب
مورخه هفتم دی ماه سالجاری علیزاده معاون وزیر راه و مدیر عامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی به همراه فرماندار تکاب ، نماینده میاندوآب ، شاهیندژ و تکاب و مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجانغربی از بیمارستان در حال احداث تکاب بازدید کردند.
 ١٣:١١ - يکشنبه ٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری جلسه اضطراری برای نجات مادران باردار در شهرستان تکاب
به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان تکاب. پنجم دی ماه سالجاری ساعت 10 شب جلسه ی اضطراری بحران و حوادث غیر مترقبه در فصل سرما با حضور دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب . دکتر فرجی رئیس مرکز بهداشت شهرستان و جمعی از مسئولین واحدهای مرتبط در سالن جلسات شبکه ی بهداشت تکاب برگزار گردید.
 ١١:٣٤ - شنبه ٧ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری جلسه بهداشت کشاورزی در شهرستان تکاب
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه بیست و سوم آذرماه سالجاری جلسه بهداشت کشاورزی با حضور نماینده فرماندار ، رئیس مرکز بهداشت و روسای ادارات مرتبط در سالن جلسات مرکز بهداشت تکاب برگزار گردید .
 ٠٩:٥٠ - سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
بازدید تیم بازرسی مشترک شهرستان تکاب از داروخانه . عطاریها و باشگاههای ورزشی شهرستان .
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب تیم بازرسی مشترک شهرستان تکاب طی دو روز از داروخانه ها . عطاریها و باشگاههای ورزشی سطح شهرستان بازدید کردند .
 ٠٨:٠٤ - سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
خبر خوب برای تکابی ها / راه اندازی مجدد اورژانس هوائی پس از وقفه چند ماهه .
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب، جلسه هماهنگی راه اندازی مجدد پد بالگرد اورژانس هوایی تکاب با حضور فرماندار تکاب، رییس مرکز فوریت های پزشکی و فرمانده هوانیروز استان زنجان و مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب ریاست بیمارستان شهدا . مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان و مسئول فوریت های پزشکی 115 شهرستان برگزار شد.
 ١٢:٥٨ - دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
افزایش 34 درصدی ماموریتهای انجام شده در مرکز فوریت های پزشکی 115 تکاب نسبت به مدت مشابه سال گذشته
به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان تکاب امیدی مسئول مرکز فوریتهای پزشکی 115 شهرستان تکاب در گفتگو با روابط عمومی آمار عملکرد این واحد از ابتدای سالجاری تاکنون را اعلام کرد
 ١١:٤٩ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
کارگاه آموزشی بیماری آنفلوانزا برای مدیران مدارس در تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه هجدهم آذرماه سالجاری کارگاه آموزشی بیماری آنفلوانزا برای مدیران مدارس شهرستان تکاب در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری شهرستان برگزار گردید
 ١١:٣٣ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
دکتر سعیدی در دیدار با رئیس جدید دادگستری شهرستان تکاب : بهداشت و سلامت مردم یک الویت مهم در جامعه است
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه هفدهم آذرماه سالجاری دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان بهمراه دکتر فرجی رئیس مرکز بهداشت . مهندس محمودی مسئول حراست شبکه و حمعی از مسئولین واحدها با حضور در دادگستری شهرستان تکاب با رئیس جدید دادگستری دیدار و گفتگو کرد .
 ١٠:٢٥ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
راه اندازی سه دستگاه جدید همودیالیز در بیمارستان شهدا تکاب .
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهداء تکاب ، تعداد 3 دستگاه همودیالیز جدید در واحد همودیالیز راه اندازی گردید.
 ١٤:٣١ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
اهدای سه دستگاه ویلچر به بیمارستان شهداء تکاب
به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان تکاب خیر تکابی تعداد سه دستگاه ویلچر به بیمارستان شهداء شهرستان تکاب اهدا کرد.
 ١٤:٣٠ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
گرامیداشت روز حسابدار در شبکه بهداشت و درمان تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب بزرگداشت روز حسابدار با حضور دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان . دکتر فرجی رییس مرکز بهداشت . مهندس محمودی مسئول حراست و پرسنل حوزه مالی و حسابداری شبکه بهداشت و درمان تکاب برگزار گردید
 ١٤:٢٢ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
" همه در یک کشتی نشسته ایم "
بیماری ایدز چیست ؟
بیماری ایدز چیست ؟ بیماری ایدز (AIDS) به مجموعه‌ای از علایم و بیماری‌ها اشاره دارد که در اثر ویروسی به نام HIV ویروس نقص ایمنی انسانی ایجاد می‌گردد و از این نظر یك بیماری عفونی به حساب می‌آید كه در آن سیستم ایمنی بدن انسان دچار نقص می‌شود.
 ٠٨:٤١ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
توصیه های لازم برای بیماران مبتلا به آنفلوآنزای فصلی/ گام های کلیدی برای پرهیز از ابتلا به آنفلوآنزا
برای پیشگیری از آنفلوآنزا و بیماری های حاد تنفسی باید از روبوسی، دست دادن و در آغوش گرفتن افراد مبتلا به آنفلوآنزا و بیماری حاد تنفسی خودداری کرد
 ٠٨:٢٠ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
معاینه دانش آموزان شهرستان تکاب توسط پزشکان مراکز جهت پیشگیری از انتقال و ابتلا به بیماری آنفلوانزا
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب مورخه دهم آذرماه سالجاری دکتر فرجی از معاینه دانش آموزان مدارس شهرستان تکاب جهت پیشگیری از انتقال و ابتلا به بیماری آنفلوانزا خبر داد دکتر فرجی رئیس مرکز بهداشت شهرستان تکاب در گفتگو با روابط عمومی در این خصوص گفت با توجه به شیوع بالای بیماری آنفلوانزا و انتقال سریع این بیماری که در صورت عدم تشخیص و درمان و به موقع می تواند عوارض جبران ناپذیری داشته و در معرض خطر بودن دانش آموزان در مدارس و نیز عدم آگاهی مناسب از بیماری و عوارض آن با هماهنگی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و برنامه ریزی مناسب معاینه دانش آموزان در مدارس انجام می گیرد.
 ١٤:٤٢ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری جلسه مدیریت و کنترل بیماری آنقلوانزا در شهرستان تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب مورخه نهم آذرماه سالجاری جلسه اضطراری کنترل و مدیریت بیماری آنفلوانزا با حضور نجفی معاون سیاسی امنیتی فرماندار، مدیریت شبکه بهداشت ودرمان و مسئولین ادارات در سالن جلسات شبکه بهداشت ودرمان تکاب برگزار گردید.
 ١١:٠٠ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
بیماری آنفوانزا را جدی بیگیریم
مطالب آموزشی بیماری آنفلوانزا
 ١٢:١٣ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از بیماری آنفلوانزا برای پزشکان مراکز بهداشتی درمانی تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب ، کلاس آموزشی پیشگیری از بیماری آنفلوانزا برای پزشکان مراکز بهداشتی درمانی تکاب برگزار و گلی کارشناس واحد بیماریها مرکز بهداشت مطالبی در خصوص بیماری آنفلوانزار و وظایف پزشکان مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی در این خصوص ارائه نمود .
 ٠٨:٣٧ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از بیماری آنفلوانزا برای پرسنل واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت تکاب
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب ، کلاس آموزشی پیشگیری از بیماری آنفلوانزا برای پرسنل واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت تکاب برگزار و گلی کارشناس واحد بیماریها مرکز بهداشت مطالبی در خصوص بیماری آنفلوانزار و وظایف واحد بهداشت محیط و حرفه ای در این خصوص ارائه نمود .
 ٠٨:٢٠ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
برکت نذورات امام حسین به بیمارستان شهداء تکاب هم رسید
به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان تکاب هیئت عزاداران حسینیه اعظم تکاب یکدستگاه ترازوی دیجیتال Azmed مدل az-200lp به ارزش هجده میلیون ریال به بخش دیالیز بیمارستان شهداء تکاب اهدا کرد .
 ١٣:٣٧ - شنبه ٢ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
کارمند شبکه بهداشت و درمان تکاب مبلغ پنج میلیون ریال به بیمارستان شهداء شهرستان تکاب اهدا کرد
به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان تکاب یکی از همکاران شبکه بهداشت و درمان تکاب در اقدامی خداپسندانه مبلغ پنج میلیون ریال به شورای خیرین سلامت شهرستان تکاب اهدا کرد
 ١٤:٠٦ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اخبار
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد

فرم ترخیص بیمار


فرم پذیرش

فرم تکریم ارباب رجوع

 

 

 

مجله پزشکی

مجله پرستاری

ستاد شبکه بهداشت: تکاب - خیابان انقلاب - ستاد شبکه بهداشت و درمان

   تلفن:5222875 و 4825222876 و 5221892  کد:0482

بیمارستان شهدا: تکاب - خ انقلاب - بیمارستان شهدا تکاب

    تلفن: 74-5222871  کد:0482